Teraz w bezpieczny i wygodny sposób możesz doładować telefon komórkowy na kartę.

Klienci posiadający rachunek z dostępem do Bankowości Internetowej ePGBS24, mają możliwość doładowania telefonu komórkowego na kartę przez Internet z dowolnego miejsca i każdej porze. Wystarczy wybrać tę usługę, następnie operatora i wprowadzić numer telefonu, który chcemy doładować oraz wybrać kwotę doładowania. Przejrzysty system ePGBS24 poprowadzi użytkownika „krok po kroku” do poprawnego doładowania. Realizacja doładowania telefonu jest uruchamiana natychmiast po dokonaniu płatności i zatwierdzeniu dyspozycji.  Ponadto zlecenie może zostać zapisane w formie szablonu, dzięki czemu przy kolejnym doładowaniu wystarczy wybrać szablon, wpisać kwotę doładowania i zatwierdzić szablon operacji.

Jeśli nie posiadasz jeszcze Bankowości Internetowej ePGBS24, zapraszamy do najbliższej placówki, w której po podpisaniu umowy, usługa zostanie dołączona do Twojego konta bankowego.

Zalety systemu:

  • możliwość doładowania telefonu bezpośrednio przez bankowość elektroniczną (kanał WWW),również z telefonu typu  smartfon  lub tablet z dostępem do Internetu.
  • możesz zasilać dowolny numer telefonu (swój lub innej osoby, np. swojego dziecka),
  • dostępność usługi 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu,
  • korzystanie z promocji operatorów za realizację doładowań elektronicznych,
  • szybkość przeprowadzenia transakcji zasilenia,
  • bezpieczeństwo przeprowadzenia doładowania.

Zachęcamy Klientów naszego Banku do korzystania z promocji operatorów komórkowych

przy doładowaniach telefonów na kartę.  Lista dostępna jest pod adresem:

http://zasilenia.info.blue.pl/promocje

 

icon Regulamin usługi doładowania telefonów