SGB MI Pay 500

Banki Spółdzielcze SGB będą jednymi z pierwszych w Polsce, które udostępniają swoim klientom Xiaomi Pay – zbliżeniowe płatności mobilne z wykorzystaniem opaski Mi Smart Band 6. Już teraz klienci, którzy posiadają kartę MasterCard oraz urządzenie Xiaomi mogą korzystać z tego rozwiązania.

Xiaomi właśnie wprowadziło na polski rynek opaskę Mi Smart Band 6, która jest jednym z najtańszych tego typu urządzeń w kraju.

Płatność Xiaomi Pay jest dostępna dla użytkowników kart MasterCard. Jej instalacja będzie bardzo prosta – w jednym ze sklepów z aplikacjami (App Store lub Google Play) należy pobrać aplikację MiFit, zainstalować ją, a następnie sparować z opaską. Po podaniu danych karty płatniczej i potwierdzeniu tej operacji przy pomocy SMS, będzie można dokonywać transakcji płacąc opaską po zbliżeniu jej do terminala płatniczego.

Xiaomi Pay to kolejna w Bankach Spółdzielczych SGB forma płatności z użyciem portfeli cyfrowych: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitibit Pay i BLIK. Po wprowadzeniu do swojej aplikacji SGB Mobile możliwości zakładania konta bankowego na selfie, SGB pracuje równolegle nad kolejnymi funkcjonalnościami, w tym usługą kredytu online.

 

Jak korzystać z Xiaomi Pay?

  1. Pobierz aplikację Mi Fit lub Xiaomi Wear na swój smartfon z systemem Android lub iOS. Rozpocznij konfigurację zgodnie z instrukcją i ustaw nowy czterocyfrowy PIN.
  2. Wybierz opcję Dodaj kartę, zeskanuj lub wprowadź dane swojej karty MasterCard.

  3. Odbierz SMS z kodem weryfikacyjnym i wpisz go w aplikacji Mi Fit lub Xiaomi Wear.

  4. To wszystko! Właśnie dodałeś kartę. Twoja karta będzie widoczna na ekranie telefonu i opaski zbliżeniowej

 

Jak płacić opaską Mi Smart Band 6 NFC?

  1. Tapnij ekran opaski, aby ją wybudzić.

  2. Przesuń palcem w lewo do okna z kartą płatniczą. Jeśli dodałeś więcej niż jedną kartę, przesuń w lewo i wybierz kartę, którą chcesz płacić.

  3. Wprowadź swój 6-cyfrowy PIN

  4. Zbliż opaskę Mi Smart Band 6 NFC do czytnika kart zbliżeniowych i gotowe!