Szanowny Panie/Szanowna Pani/Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem nowego modelu działalności biznesowej Pobiedzisko-Goślińskiego Banku Spółdzielczego w Pobiedziskach, podjęta została decyzja o zamknięciu Punktu Obsługi Klienta w Gruszczynie ul. Swarzędzka 23 z dniem 31 maja 2019 roku.

W konsekwencji obsługa Pani/Pana/Państwa rachunków bankowych, w tym rachunków kredytowych, od dnia 01 czerwca 2019 roku powierzona zostanie Punktowi Obsługi Klienta w Swarzędzu ul. Wrzesińska 15.  Niezmiennie mogą Państwo korzystać z usług oferowanych przez nasz Bank, w tym w związku z posiadanymi rachunkami bankowymi, we wszystkich placówkach Banku, które stanowią:

  1. Oddział w Pobiedziskach ul. Tysiąclecia 15,
  2. Oddział w Murowanej Goślinie ul. Poznańska 12,
  3. Filia w Swarzędzu os. Raczyńskiego 19,
  4. Punkt Obsługi Klienta w Swarzędzu ul. Wrzesińska 15,
  5. Filia w Biskupicach ul. Mieszka I 8,

 lub poprzez elektroniczne kanały dostępu do rachunków bankowych.

Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, że wszystkie warunki dotychczasowej współpracy, podobnie jak i numery Państwa rachunków pozostają bez zmian. 

Zależy nam na kontynuowaniu naszej współpracy, dlatego może Pani/Pan/mogą Państwo korzystać z pomocy doświadczonych doradców, którzy pozostają do Pana/Pani/Państwa dyspozycji: 

  1. Martyna Endler -  Kierownik Filii w Biskupicach tel. 600 349 944
  2. Agata Czerniak -  Kierownik Filii w Swarzędzu tel. 600 349 844

Wszelkich informacji dotyczących zmiany obsługującej Państwa placówki można uzyskać również w poszczególnych jednostkach organizacyjnych Banku w godzinach urzędowania od poniedziałku do piątku.